Cup-forsiden | 2003 | 2004 | 2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | Regler

GTC Cuppen 2007

Klik på et navn for at se detaljer om de stævner personen har deltaget i.

Stillingen senest ajourført med resultater fra Sorø Duathlon den 22.9.2007

#NAVNSTÆVNE1STÆVNE2STÆVNE3Antal
stævner
POINT
1Caroline Stenderup KorchDM Børnetriathlon, Vejen110DM Børne Duathlon Esbjerg106Sub17 Triathlon904310
1Casper Stenderup KorchSkørping Ungdoms Duathlon88DM Børnetriathlon, Vejen110DM Børne Duathlon Esbjerg1075310
2Sophie Stenderup KorchDM Børne Duathlon Esbjerg110Sub17 Triathlon77DM Børnetriathlon, Vejen1103300
3Steffen Mattrup Lund-HansenSuså Triathlon90DM Cross Duathlon Ganløse91DM Kort, Århus10410295
4Maria Stenderup KorchKøge Motionstriathlon90Midsommer Tri, Blovstrød90DM Kort Duathlon Esbjerg958283
5Lotte Stenderup HygumMidsommer Tri, Blovstrød90MetroXpress Tri87Næstved Triathlon876270
6Michael StenderupFrøs Triathlon, Vejen87Køge Motionstriathlon90Hillerød Triathlon875269
7Henrik Rolf DraibyDM Hold, Ganløse87XTerra Denmark82PythonPro Offroad Triathlon, Buresø903262
8Magnus BallingSkørping Ungdoms Duathlon71Midsommer Tri, Blovstrød66DM Børnetriathlon, Vejen1063246
9Niels-Kristian GleerupDM Hold, Ganløse84MetroXpress Tri78Hillerød Triathlon754241
10Henrik KochOrient Triathlon81DM Sprint, Ganløse74Blovstrød Triathlon713229
11Jørgen RasmussenXTerra Duathlon70Craft Cuppen 2. afd, Blovstrød69DM Kort Duathlon Esbjerg756220
12Finn StaalCraft Cuppen, 1. afd, Helsingør73Craft Cuppen 2. afd, Blovstrød74Craft Cuppen 3. afd, Ganløse653215
13Steen Marrill ChristiansenDM Sprint, Ganløse84EM Kort Tri, København942180
14Louise BallingMidsommer Tri, Blovstrød76MetroXpress Tri722150
15Margit NelboeXTerra Denmark58PythonPro Offroad Triathlon, Buresø802140
16Patrick StæckmannSub17 Triathlon90191
17Anja KrügerBlovstrød Duathlon89190
18Minna RiisHillerød Triathlon87289
19Jonas Riis Kofoed-HansenSub17 Triathlon79180
20Allan RandlevIronman Lanzarote76177
20Brit PollasKvindetri, Brøndby76177
21Stig MundtHillerød Triathlon75176
22Tommy MathiasenSub17 Triathlon71172
23Torben EriksenKøge Motionstriathlon70171
24Jacob Guy DiemarSub17 Triathlon62163
25Kim Normann Balling11